Colofon

Routiers is hét merk voor zowel de kleine transportondernemer (eigen rijders) als de professionele en betrokken chauffeur. Het zijn de professionals uit het veld. Routiers biedt deze professionals een verbindend platform.

Het magazine Routiers verschijnt zes keer per jaar, in een oplage van 5000 exemplaren.

Redactie

Annelies van Stijn: a.v.stijn@bdu.nl
Anita Hestens:  a.hestens@bdu.nl
René Welmers:  r.welmers@bdu.nl

Redactieadres:
Postbus 67
3770 AB Barneveld

Contentregie

Albert Schuurman

Advertenties

Martin ten Hoven: m.t.hoven@bdu.nl
0342 494291 / 06 46118259
Ron van de Hoef: r.v.d.hoef@bdu.nl
0342 494263 / 06 51806325

Abonnementen

Telefoon: 0342 494882
E-mail: abonnementen@bdu.nl

Abonnementen kunnen op elk gewenst tijdstip ingaan en lopen automatisch door, tenzij uiterlijk 2 maanden voor de vervaldatum is opgezegd bij de abonnementenservice. Zakelijke abonnementen worden niet tussentijds beëindigd.

Managementteam BDUvakmedia

Ron van de Hoef (commercieel manager)
Peter Vorstenbosch (hoofd content)

Art Direction

Studio 3017, Poortugaal

Vormgeving

Giesbers Communicatie Groep, Duiven

Druk

Vellendrukkerij BDU, Barneveld