Colofon

Routiers is hét merk voor zowel de kleine transportondernemer (eigen rijders) als de professionele en betrokken chauffeur. Het zijn de professionals uit het veld. Routiers biedt deze professionals een verbindend platform.

Het magazine Routiers verschijnt zes keer per jaar, in een oplage van 5000 exemplaren.

Redactie

Annelies van Stijn: a.v.stijn@bdu.nl
Anita Hestens:  a.hestens@bdu.nl
René Welmers:  r.welmers@bdu.nl
Bureau-/eindredactie: Albert Schuurman, Linda Hulsman, Job van der Mark

Redactieadres:

Postbus 67
3770 AB Barneveld

Advertenties

Accountmanager
Gert Jan Bloemendal: g.bloemendal@bdu.nl

Advertentiewerving
Martin ten Hoven: m.t.hoven@bdu.nl

Abonnementen

Telefoon: 0342 494882
Email: abonnementen@bdu.nl

Uitgever
Corina Kuipers

Art Direction
Studio 3017, Poortugaal

Druk
Vellendrukkerij BDU, Barneveld